Найкращі теплиці та парники від виробника

Теплица из поликарбоната

 

Якщо Ви бажаєте займатися вирощуванням овочів самостійно, не чекаючи настання теплої пори року, якщо бажаєте ласувати салатом зі свіжих помідорів у жовтні, то Вам варто подумати про придбання теплиці з полікарбонату. Наша компанія пропонує своїм клієнтам якісні та надійні теплиці з полікарбонату різних форм і розмірів по ціні виробника.

Теплиця – ідеальне рішення для власних потреб або бізнесу

Мати на власному столі самостійно вирощені овочі – гордість для кожного любителя городньої справи. Але щоб перепад температур, або інші кліматичні явища не зруйнували Ваших очікувань гарного урожаю, потрібно правильно підібрати теплицю. Український ринок пропонує безліч варіантів теплиць, найпопулярнішими серед яких є теплиці з полікарбонату.

Чому саме полікарбонат?

Завдяки своїм технічним характеристикам, полікарбонат успішно використовується для будівництва сучасних полікарбонатних теплиць. Поєднання надійного каркасу із металічної труби квадратного профілю і якісного полікарбонату дозволяє досягти гарного результату у вирощуванні тепличних культур. Полікарбонатні теплиці приваблюють клієнтів простотою монтажу, надійністю, легкістю і довговічністю конструкції.

Переваги полікарбонатного покриття:

  • ✔ Полікарбонат – прозорий полімер, який значно міцніший за скло, але при цьому має меншу вагу;
  • ✔ Завдяки стільниковій структурі полікарбонатних листів досягається високий рівень теплоізоляційних властивостей, а це дозволяє значно зекономити на опаленні теплиці в холодну пору року;
  • ✔ Велика кількість внутрішніх ребер жорсткості обумовлює ударостійкість матеріалу;
  • ✔ Полікарбонат – легкий, гнучкий матеріал, який за умов правильного монтажу прослужить Вам не один рік.

П’ять причин купити теплицю у нас

  1. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Якщо Ви бажаєте замовити теплицю нестандартного розміру, наші професійні проектувальники виконають ескіз, зроблять всі підрахунки в індивідуальному порядку.
  2. Ми завжди вчасно виконуємо замовлення, при цьому надаємо обов’язкову гарантію на полікарбонатні конструкції від 10 років.
  3. У нас завжди є в наявності теплиці стандартних розмірів, тому Вам не доведеться довго чекати – після підтвердження замовлення через 1-3 дні товар буде доставлений в будь-яку точку України.
  4. Ми встановлюємо конкурентні ціни на теплиці з полікарбонату, адже ми являємось прямим постачальником полікарбонату.
  5. Пропонуємо послугу «теплиця під ключ» - підрахуємо і встановимо необхідне автоматичне обладнання для зимових теплиць (автоматичну систему опалення, освітлення, поливу і вентиляції).

Теплиця з поликарбонатуТеплиці з полікарбонату на всі 100% довели свою рентабельність. В таких теплицях можна займатися вирощування не лише овочів, а й екзотичних квітів, фруктів, отримуючи як мінімум два урожаї на рік. Якщо Ви ще вагаєтесь стосовно вибору теплиці – звертайтесь з будь-якими питаннями до наших менеджерів, які знають про теплиці все, що Ви б хотіли дізнатися.

 +38(044)221-90-93  +38(067)911-20-30  +38(050)775-01-31
 

цена теплицы                         задать вопрос