Найкращій полікарбонат с доставкою в любий куточок України

 

Сучасний ринок будівельних матеріалів пропонує безліч товарів, про які ще декілька років назад архітектори чи будівельники могли тільки мріяти. Таким матеріалом можна назвати і новий універсальний синтетичний полімер – полікарбонат.

Сотовый поликарбонат

Полікарбонат – нове рішення в сучасному будівництві

Унікальні властивості полікарбонату дають можливість застосовувати цей полімер в різних промислових галузях. Завдяки таким технічним характеристикам як прозорість, пластичність, стійкість до перепаду температур, невелика вага, нескладний монтаж полікарбонат з кожним днем розширює сферу свого застосування. А якщо врахувати, що полікарбонатні листи відрізняються широкою палітрою кольорів, різною товщиною та наявністю/відсутністю покриття, то полікарбонат можна сміливо вважати інструментом вирішення складних дизайнерських задумів.

На даний час існує два види полікарбонатних листів – стільниковий та монолітний полікарбонат.

Сотовий (стільниковий) полікарбонат – особливості, правила вибору

Структура цього полімерного пластику і характеризує його назву – сотовий (стільниковий), тобто це полікарбонатний лист, який являє собою дві пластини, які поєднуються перемичками (ребрами жорсткості). В утворених вічках є повітря, яке слугує гарним теплоізолятором, а завдяки ребрам жорсткості цей полікарбонат надзвичайно міцний.

Щоб правильно вибрати сотовий полікарбонат, потрібно враховувати наступні чинники:

  • ➨ Основним показником є товщина матеріалу. Ми пропонуємо своїм клієнтам стандартні полікарбонатні листи товщиною від 4 до 16 мм. Чим товщий лист полікарбонату, тим конструкція буде міцнішою, але важчою. Тому якщо Ви плануєте будівництво і не знаєте, який розмір полікарбонату потрібен Вам, зверніться до наших менеджерів. Враховуючи всі Ваші побажання, вони допоможуть підібрати відповідний тип полікарбонату, який прослужить Вам довго.
  • ➨ Листи сотового полікарбонату мають різну структуру ребер жорсткості. В залежності від товщини панелей, можна виділити наступні типи структур: одно-, двокамерна, багатокамерна або посилена.
  • ➨ Кольорова палітра полікарбонату досить різноманітна, тому слід врахувати, що обраний колір буде впливати на здатність конструкції пропускати світло.

Наша компанія пропонує Вам придбати у нас найякісніший полікарбонат. Ми успішно співпрацюємо з іноземними компаніями-виробниками полікарбонату, якість його відповідає найвибагливішим нормам.

Монолітний полікарбонат – найміцніший матеріал

Від сотового полікарбонату монолітний відрізняє головний показник – надзвичайна міцність і ударостійкість. Також цьому матеріалу під силу витримати високі температурні показники, і при цьому зберегти всі свої оптичні та механічні властивості.

З метою збільшення експлуатаційного терміну, полікарбонат монолітний покривають спеціальним захисним шаром, який не дозволяє проникати шкідливим ультрафіолетовим променям. Великою перевагою монолітного полікарбонату є те, що цей матеріал – екологічно чистий, він майже не піддається горінню, при цьому не виділяє в атмосферу шкідливих речовин.

Основною сферою застосування монолітного полікарбонату можна назвати:

✔ Захисне засклення (будівлі різного призначення – житлові, лікарні, магазини, криті автостоянки);

✔ Виготовлення захисних щитів, екранів;

✔ Монтаж світлових ліхтарів, дахи будівель, тощо.

Якщо Вам потрібно придбати якісний полікарбонат за розумну ціну – ми чекаємо Вас! 10 років гарантії на весь асортимент нашої продукції, постійне оновлення асортименту, швидка і зручна доставка полікарбонату в будь-яку точку Украіни, кращі умови для оптових покупців – ось головні принципи нашої плідної співпраці з Вами!

 цена поликарбоната                         задать вопрос